Partner Salomon

Produkty

Batoh SALOMON ADV SKIN 5 SET 392677 model 2018

Doporučená cena 3 940,00 Kč

Naše cena 2 290,00 Kč

- 42%
Produkt již není v naší nabídce

Rychlý dotaz na produkt

Kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Fotogalerie produktu

Batoh SALOMON ADV SKIN 5 SET 392677 model 2018 Batoh SALOMON ADV SKIN 5 SET 392677 model 2018 Batoh SALOMON ADV SKIN 5 SET 392677 model 2018 Batoh SALOMON ADV SKIN 5 SET 392677 model 2018
 
SOUČÁSTÍ BATOHU JSOU 2 LAHVIČKY SOFT FLASK 500ml
 
Nejnovější verze legendárního běžeckého batohu. Konstrukce Sensifit zajistí přesné obepnutí zad a batoh tak zůstává maximálně stabilní, nově nabízí dvě lahvičky na gelové nápoje v přední části, a je lehčí než kdy dříve. Zádový systém Motion Fit. Množství kapšiček.
 
Nezapomínejte na výstroj, jen zapomeňte, že ji máte s sebou. Právě tam začíná svoboda. Batoh Advanced Skin 5 je prodyšný a skvěle se přizpůsobí vašemu tělu. Díky jednoduchému designu budete mít všechny své nezbytnosti vždy po ruce, právě tam, kde potřebujete. To pravé řešení bez zbytečností navíc.

 

POHODLNÁ ÚPRAVA BATOHU

 • Žádné přezky ani popruhy. Speciální úprava celého batohu zabraňuje odřeninám a zvyšuje pohodlí při nošení batohu.

 

ELASTICKÁ POWER MESH SÍŤOVINA

 • Velmi elastická a prodyšná tkanina, která se přizpůsobuje tělu.

 

VČETNĚ 2 LAHVIČEK NA NÁPOJE 2*(500 ML / 17 OZ)

 • Nový způsob hydratace dostupný z přední strany.Lahvička na gelové nápoje, která se stlačuje čím více tekutiny vypijete, aby tak zabránila zbytečnému přetékání nápoje. 

 

4D ODDĚLENÍ NA VAK S VODOU

 • Batoh je připravený pro použití pitného vaku SOFT RESERVOIR 1.5L / NENÍ SOUČÁSTÍ /
 • Navrženo tak, aby bylo možné dostat se k vaku s vodou snadno a rychle, a to i v případě, že je batoh plný jiných věcí. Po vsunutí vaku dovnitř je jeho objem rozprostřen do stran a nedochází tak ke zvýšenému tlaku na vnitřní objem batohu.

 

VČETNĚ BEZPEČNOSTNÍ PŘIKRÝVKY

 • Dodává se společně s batohem, jako jeden z klíčových prvků pro vaši bezpečnost. Zvyšuje tlak na vak s vodou a zlepšuje tak její průtok.

 

4D DRŽÁK HŮLEK

 • Snadný a rychlý přístup k hůlkám zatímco běžíte. Může být využit i k upevnění helmy. Navržen tak, aby bylo možné jeho využití ve 4 snadných krocích: 1 - vyjměte vrchní popruh a vložte hůlku dovnitř. 2 - otáčejte hůlkou. 3 - umístěte spodní část hůlky do popruhu. 4 - zapněte horní popruh k upevnění hůlky

 

SENSIFIT (BATOH)

 • Inovovaná konstrukce využívající flexibilní tkaniny, které se přizpůsobují tělu a poskytují tak více stability a zároveň zůstávají pohodlné a prodyšné. Patentováno!

 

 

Materiály

Bez PVC
Rychle-schnoucí materiály
Elastická síťovina
70D RIPSTOP PA PU

Hmotnost: 310g
Objem : 5l
Barva: černá

Velikosti: volí se podle konfekční velikosti : XS/S , M/L , XL

Toto zboží zatím nemá žádný komentář. Buďte první.

Vložit komentář

Mohly by Vás zajímat následující produkty