Partner Salomon

Produkty

Čelovka BLACK DIAMOND STORM octane model 2016

Doporučená cena 1 590,00 Kč

Naše cena 1 090,00 Kč

Doprava zdarma - 31%
skladem  - expedujeme do 24 hodin i
Zboží máme na našem skladě, odešleme dnes,nejpozději další pracovní den. Zboží Vám bude doručeno následující den od odeslání.

Rychlý dotaz na produkt

Kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Tel.: 465 391 691

Fotogalerie produktu

Čelovka BLACK DIAMOND STORM octane model 2016 Čelovka BLACK DIAMOND STORM octane model 2016 Čelovka BLACK DIAMOND STORM octane model 2016

ČELOVKA DOSTUPNÁ TAKÉ V ŠEDÉ A ČERNÉ BARVĚ - VIZ NÍŽE

DOPRODEJ  !!!

Black Diamond® Storm 2016 je elegantní, inovovaná verze známé Storm. Přináší neuvěřitelný světelný tok 250 lumenů, v těle, které je 100% odolné vůči nepřízni počasí. Je to prémiová svítilna s uplatněním při horolezectví, lyžování a při všech ostatních sportovních a outdoorových aktivitách, kde je potřeba jasného a kompaktního osvětlení. Storm 2016 má spolehlivě utěsněné tělo a vnitřek je tedy výborně chráněn před prachem i před vodou.

Posvítí tak, jak je zrovna třeba

Storm 2016 pracuje v mnoha módech, které se zapínají a přepínají pouhým poklepáním prstem na tělo, na horní tlačítko nebo na pravou stranu svítilny.

Dostupné módy čelovky: 

silné světlo / plný svit (QuadPower LED + levá, bílá DoublePower LED) na dálku

slabé světlo (pouze levá, bílá DoublePower LED) ve 2 režimech - svícení a stroboskop,

tlumené světlo (QuadPower LED) na dálku i na blízko a červené nebo zelené světlo LED (SinglePower LED vpravo) pro noční osvětlení – obě barevné LED disponují stmíváním a stroboskopem.

Storm 2016 nabízí, jak už je standardem u Black Diamond®, lock mód, který eliminuje nechtěné zapnutí v kapse nebo v batohu a tak předejde vybití baterií. Na svítilně je indikátor zapnutí tohoto režimu.

Zapnout, vypnout, přepnout

Uprostřed nalezneme velkou QuadPower LED a nalevo od ní menší DoublePower LED – rozsvícení prostřední, velké LED provedeme jedním stisknutím horního tlačítka, další stisknutí ji vypne. Rozsvícení malé bílé LED provedeme dvěma stisknutími horního tlačítka, další stisknutí ji vypne. Blikání malé bílé LED, stroboskop, zapneme třemi stisknutími horního tlačítka, další stisknutí blikání vypne a LED zhasne.

Pro okamžité zapnutí plného výkonu svítilny, tedy zapnutí prostřední, velké LED na maximum a k tomu levé, menší LED, stačí klepnout prstem na pravé straně těla svítilny při rozsvícené velké LED. Když se pravé strany dotkneme znovu, malá LED zhasne a velká se automaticky vrátí k původnímu nastavení intenzity.

Stmívání a rozjasňování QuadPower LED se provádí držením prstu nahoře na rozsvícené svítilně. Po dosažení žádané síly světla jednoduše zvedneme prst. Pokud necháme prst na svítilně delší dobu, při dosažení nejnižší možné intenzity začne LED blikat a pokud tlačítko nepustíme, začne se intenzita opět zvyšovat. Po dosažení plného výkonu velké LED se k ní přidá také levá DoublePower LED.

Napravo od velké LED nalezneme červenou a zelenou SinglePower LED, kterou aktivujeme přidržením horního tlačítka po dobu cca 2 sekund. Z červeného světla na zelené se přepneme stisknutím horního tlačítka dvakrát. Při zapínání či přepínání nočního světla není nutné projít přes světlo bílé. Obě barevná světla disponují funkcí stmívání a opětovného rozjasňování, která se ovládá stejně jako u velké bílé LED. Barevné světlo přepneme zpět na bílé přidržením horního tlačítka po dobu cca 2 sekund.

Lock mód zapneme držením tlačítka na horní straně tak dlouho, dokud nezačne blikat příslušný indikátor. Svítilna mezi tím projde přes několik módů svícení. Vypnutí uzamčení se provádí opačným postupem.

Výkonná a spolehlivá za každé situace

Storm 2016 používá jako zdroj 4 baterie typu AAA (mikro-tužkové) uložené ve svém těle. Po zapnutí světla je na ukazateli zobrazen po dobu 3 vteřin stav baterií ve třech úrovních. Baterie jsou nově chlazeny pasivním chladičem umístěným v přihrádce na baterie. Ten předchází přehřívání baterií a zachovává tak jejich plnou životnost. Svítilna je designovaná tak, aby po celou dobu životnosti baterií bylo světlo stejně jasné.

Storm 2016 se pyšní hodnocením IP67, které je garantem prachotěsnosti a vodě odolnosti. Samozřejmá je tedy odolnost vůči vniknutí prachu, proti dešti, sněhu a jiným rozmarům počasí nebo proti stříkající vodě. A navíc je svítilna testovaná na ponoření do vody do hloubky 1,1 metru, plně operabilní je celých 30 minut. Po potopení svítilny není potřeba ji vysušovat. Svítilnu tedy můžeme bez obav mít na hlavě i při plavání.

Páska na hlavu – ještě nikdo nic jiného nevymyslel

A asi ani nevymyslí, proč také. Náhlavní páska je zkrátka osvědčená záležitost, zvláště když je jednoduše přizpůsobitelná obvodu hlavy – požadovanou délku pásky svítilny Storm 2016 zajistí 2 průvlečné přezky. Páska je elastická a kromě upevnění na hlavu se dá využít také k upevnění na libovolnou výbavu. Pohodlí při nošení čelovky klasicky na hlavě vylepšuje ještě podložka umístěná na zadní straně svítilny.

Hlavní přednosti čelovky Black Diamond® Storm 2016 - čelová LED svítilna - dotykové ovládání – ovládání pouhým poklepem na tělo svítilny - technologie PowerTap – snadná a plynulá regulace intenzity - bílé světlo QuadPower LED s regulací intenzity - bílé světlo DoublePower LED ve 2 režimech – běžné svícení a stroboskop - červené a zelené světlo SinglePower LED pro noční osvětlení ve 2 režimech – svícení a stroboskop - obě barevná světla s regulací intenzity a s pamětí jejího posledního nastavení - pojistka proti nechtěnému zapnutí s indikátorem zapnutí - napájena 4 bateriemi AAA - ukazatel stavu baterií - konstantní výkon a jas po celou dobu životnosti baterií - prachotěsná a vodotěsná IP67 – do hloubky 1,1 m po dobu 30 min - přidaný chladič umístěný před bateriemi - elastická a nastavitelná náhlavní páska - podložka na zadní straně pro komfort nošení

  • Barvy LED: bílá, červená, zelená.
  • Typ LED: 1x QuadPower LED (bílá), 1x DoublePower LED (bílá) a 2x SinglePower LED (1x červená, 1x zelená).
  • Uživatelské rozhraní: poklepáním – dotykové ovládání.
  • Počet uživatelských módů: 9.
  • Vodotěsnost a prachotěsnost: IP67.

Dosvit: -

DoublePower LED: 10 m -

QuadPower LED: 80 m

Doba svícení (výdrž na jedny baterie): -

SinglePower LED: 80 h -

QuadPower LED: 150 h  

  • Světelný tok: 250 lm (plný výkon, QuadPower LED + DoublePower LED).
  • Typ baterie: 4x AAA (mikro tužky, součástí dodávky).
  • Hmotnost: 110 g (včetně baterií).
  • Součásti dodávky: svítilna samotná, páska a 4x AAA baterie.

Barva: octane - černo-oranžová

Toto zboží zatím nemá žádný komentář. Buďte první.

Vložit komentář

Mohly by Vás zajímat následující produkty

Doprava zdarma Nákup bez registrace Nákup bez registrace